کارخانه تولید آسانسور زیمنس

شرکت آلمانی SIEMENS با تولید سیستم‌های Automation and drive را به عنوان هسته اصلی آسانسور تولید کرده و انواع آسانسورهای مسافربر و پانوراما را با تنوع بالا برای ساختمان‌هایی با کاربری‌های متفاوت، پله‌برقی و پیاده‌رو اتوماتیک را در در کارخانه معظم و پیشرفته‌ای که مجهز به ماشین‌آلات زیمنس است تولید می‌کند.شرکت آسانسور XIDE شریک استراتژیک شرکت ”SIEMENS Automation and Drives Group” برای تولید آسانسور و پله‌برقی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام است.

این شرکت تمامی انواع آسانسور را تولید و در تمامی زمینه‌های طراحی، ساخت، فروش، نصب و تعمیر و نگهداری آسانسور و پله‌برقی فعالیت می‌کند.

کارخانه تولید آسانسور این شرکت با سرمایه ثبتی بیش‌از 200 میلیون یوآن، در مساحتی بالغ بر 105 هزار متر مربع، 6500 مترمربع فضای اداری و تحقیق و توسعه و برج تست 88 متری تاسیس شده است و ظرفیت تولید سالانه 20 هزار یونیت آسانسور را دارد.

این شرکت دارای سیستم قرنطینه و کنترل کیفیت مضاعف در کارخانه است. همچنین دارای گواهینامه‎ های کلاس A برای تولید و گواهینامه‎ کلاس A برای نصب و نگهداری، گواهی مدیریت سیستم کنترل کیفیت ISO 9001:2008 ، گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001: 2004، گواهی‌نامه سیستم و مدیریت بهداشت شغلی GB/T28001-2001 است.

همچنین لازم به توضیح است این شرکت تاکنون موفق به ثبت 20 پتنت اختصاصی شده است و در این خصوص توانسته است گواهی‌نامه محیط زیست دولت چین در رابطه با مهندسی ساختمان را دریافت کند.

شرکت ”s  Automation and Drives Group” به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تمامی مدل‌های آسانسور، پله‌برقی و راه‌روهای متحرک است که در سیستم‌های کنترلی خود به‌صورت گسترده از آخرین و به‌روزترین تکنولوژی‌های زیمنس که در دنیا شناخته‌شده است، منطق و سیستم Automation and Drive که کاملا با سیستم‌های آسانسورهای زیمنس یکپارچه شده استفاده می‌کند.

سیستم درب آسانسورهای این شرکت از سیستم اصلی شرکت SIEMENS ، مبدل مدل MM440 با ترکیبی از برترین موتور که زیر نظر متخصصان زیمنس و به سفارش شرکت زیمنس با حساسیت بالا ترکیب شده تا بیش‌از هر سیستم دیگری پایدار و راحت باشد و با سیستم‌های کنترلی و امنیتی زیمنس همخوانی پایدار و خوبی داشته باشد و همچنین با فن‌آوری به‌روز زیمنس نیز سازگاری داشته باشد.

شرکت آسانسور XIDE که در حاشیه شهر  زیبای ساحلی لیانیونگانگ (Lianyungang) واقع در استان جیانگ‌سو بنا شده است، به‌عنوان یک کارخانه متخصص در حوزه تولید آسانسور آلمانی، متعهد شده است محصولات خود از جمله، آسانسورهای نفربر، آسانسورهای اداری، آسانسورهای تجاری، آسانسورهای بیمارستانی، آسانسورهای باربر و خودروبر، آسانسورهایی با کاربرد در فضاهای بسیار پرتردد و یا امنیتی، ویلا لیفت و آسانسورهای پاناروما و پله‌‍برقی و پیاده‌روها و دیگر محصولات بالابر خود با استفاده از سیستم R&D قوی، طرحی به‌روز و تولید با کیفیت به بهترین شکل ممکن در بازار هدف ارایه دهد.

همچنین ارایه سرویس نصب و نگهداری و خدمات مهندسی، به‌عنوان بخشی از کسب وکار این شرکت برای ما مورد توجه و حایز اهمیت است.

فهرست