راهنمای سوار شدن آسانسور با خیال راحت

آسانسورهای زیمنس درهمه حال ارایه‌کننده آرامش و اطمینان به شما است. شما دربرابر طراحی شیک، عملکرد با ثبات و راحتی این محصولات، آرامش و اطمینان بیشتری را تجربه خواهید کرد. ما در کارخانه زیمنس، در بخش فنی تجربه تحقیق و توسعه سیستم‎های نوین شرکت، بنا داریم تا نه‌تنها شما را با کابین‌های خود به طبقه مورد نظر منتقل کنیم، بلکه در شما احساسی از رضایت و شوق در بهره‌مندی از این آسانسورها را به‌وجود بیاوریم.

با پیروی از این نکات ایمنی هر بار از سواری با آسانسورهای ما لذت ببرید:

  • باتوجه به اینکه می‌خواهید به سمت طبقات بالا یا پایین حرکت کنید دکمه درست (به سمت بالا یا به سمت پایین) را فشار دهید تا آسانسوری که توقف می‌کند مستقیما شما را به آنجایی که می‌خواهید ببرد.
  • آسانسورهای زیمنس دارای سیستم هوشمند هستند و درصورتی که آسانسور پر باشد در هیچ طبقه‌ای توقف نمیکند تا شما را به مقصد برساند. بدیهی است درصورتی‌که شما بیرون از آسانسور قراردارید و دکمه آسانسور را فشار دادید اما آسانسور برای شما توقف نکرد به این معنی‌است که آسانسور پر است و به منظور مدیریت زمان شما با سرعت سایر‌مسافران را به مقصد می‌رساند تا دراسرع وقت به شما سرویس دهد.
  • درصورتی که هنوز آماده سفر با آسانسور زیمنس نیستید و درب درحال بسته شدن است نگران نباشید. سیستم فن‌آوری دربهای آسانسور زیمنس به گونه‌ای طراحی شده است که به‌طور خودکار دربرابر مقاوتی که نیروی آن بیش‌از یک کیلوگرم باشد به سرعت واکنش نشان می‌دهد یعنی اگر حتی یک کودک 5 ساله ضربه کوچکی به درب درحال بسته شدن بزند، درب از بسته شدن خودداری می‌کند.

183 سال است زیمنس اتفاق حبس مسافران در کابین آسانسورها را به کمترین حد ممکن در دنیا رسانده است. و در این زمینه در دنیا رکورد دار است.

  • درصورت وقوع آتش‌سوزی یا زلزله، کاملا آرامش خود را حفظ کنید، آسانسورهای زیمنس بدون هیچ مشکلی شما را به نزدیک‌ترین طبقه می‌رساند و شما می‌توانید از مسیرهای اضطراری از ساختمان خارج شوید.
  • اگر شما در آسانسورهای زیمنس بودید و برق ساختمان قطع شد، خیالتان راحت باشد. آسانسور زیمنس شما را به نرمی و راحتی تا اولین طبقه ساختمان می‌رساند
  • سنسورهای آسانسور زیمنس از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند، درصورتی که گوشه‌ای از لباس یا لوازم شما به درب اسانسور نزدیک باشد درب اسانسور بسته نخواهد شد.
  • اگر می‌خواهید درب برای مدت طولانی‌تری باز بماند دکمه Door Open را فشار دهید و نگه‌دارید.
  • شما می‌توانید درصورت نیاز از داخل کابین آسانسور با لابی یا مسوول تاسیسات ساختمان تماس داشته باشید.
فهرست