هماهنگی میان سرعت و امنیت

در مکان‌های عمومی با ترافیک انسانی بالا مانند مترو، فرودگاه و یا ایستگاه‌های قطار، عموما افراد بسیار عجله دارند و می‌خواهند به‌سرعت و با بالاترین کیفیت به نقاط مورد نظر خود برسند. از آنجا که معمولا افراد در این مکان‌ها عجله و یا ترس از دیر رسیدن دارند، عموما صف‌های طولانی و کندی حرکت آنها را کلافه می‌کند. زیمنس به آرامش مردم در طول سفر با امنیت بالا اندیشیده‌ است.
از نظر زیمنس در این مکان‌ها، آسودگی به معنی وجود آسانسورهای روان و پله‌برقی و پیاده‌روهای اتوماتیک با سرعت مناسب در نقاط درست است….

حرکت بدون توقف

کارگران در حال کار نیستند!

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مکان‌های پر تردد، از سرویس خارج شدن آسانسور، پله‌برقی و پیاده‌روها برای سرویس دوره‌ای و یا تعمیرات است. زیمنس این مشکل را به‌طور کامل حل کرده است. در مرحله اول، بهتر است بدانید محصولات زیمنس از کیفیت بسیار بالا با بیشترین خروجی برخوردار است و این مساله به خودی خود باعث می‌شود تا بدون مشکل و بی‌وقفه کار کنند.

  • سیستم هوشمند و رباتیک سرویس و رونق‌کاری موجود در پله‌برقی و پیاده‌روهای زیمنس باعث می‌شود تا سیستم‌های شما از سرویس خارج نشوند.
  • سیستم روباتیک زیمنس به‌صورت هوشمند میزان ترافیک را شناسایی می‌کند و در زمان‌های کم تردد به‌صورت اتوماتیک عملیات سرویس‌کاری را انجام می‌دهد.

شناسایی اشکال قبل از اتفاق

سیستم هوشمند و آنلاین کنترل از راه دور زیمنس توانایی شناسایی زودهنگام ایرادات فنی و نرم‌افزاری آسانسور و پله‌برقی‌ها را دارد و چندین روز پیش از ایجاد ایرادات فنی به‌صورت آنلاین هشدارهای خود را به مسولین فنی و نگهداری اعلام می‌کند تا پیش از خراب شدن سیستم‌ها، برنامه‌ریزی برای تعمیر و یا تعویض قطعات صورت پذیرد.

عملکرد این سیستم برای مکان‌های پرتردد شرایطی را ایجاد می‌کند تا موضوع جابجایی مسافران بدون هیچ وقفه‌ و غافلگیری صورت پذیرد.همچنین شما می‌توانید برنامه‌ریزی درستی برای از سرویس خارج کردن احتمالی سیستم‌های خود در زمان‌های تعطیلی و یا ترافیک کم مجموعه‌ها داشته باشید.

فهرست