خاطره یک خرید عالی با سیستم‌های هوشمند زیمنس….

زیمنس فقط به یک موضع در مجتمع‌های تجاری و ساختمانهای پر تردد فکر می‌کند، مدیریت جابجایی افراد به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت برای ایجاد یک حس خوب برای کسانی که در مجتمع تجاری شما در حال تردد هستند.
تردد راحت و با کیفیت از طریق آسانسورها و پله‌برقی‌های هوشمند ما، بخصوص در ساعت‌هایی که ترافیک مراجعه‌کنندگان زیاد است، باعث سرعت‌بخشیدن در جابجایی و ایجاد یک حس خوب و رضایتمندی در ذهن مراجعین می‌شود و این سرعت بخشیدن در جابجایی می‌تواند منجر به خرید بیشتر از مجتمع تجاری شود. همچنین این حس رضایت در تکرار مراجعه افراد به مجتمع تجاری موثر ست.

مدیریت تردد و صرفه‌جویی در انرژی

در مدیریت جابجایی مسافر و کنترل تردد در پله‌ها و راهروهای اتوماتیک نکات ریزی وجود دارد که شاید شما هیچگاه متوجه آن نشوید. پرداختن به موارد ریز و پر اهمیت مدیریت ترافیک در مجتمع تجاری یکی از ویژگی‌های سیستم‌های زیمنس است.
سیستم‌ پله‌برقی هوشمند زیمنس  با مدیریت میزان تردد، در ساعات مختلف روز با توجه به حجم ترافیک سرعت خود را تنظیم می‌کند. این ویژگی علاوه بر اینکه باعث سرویس‌دهی بهتر به مراجعین مجتمع تجاری می‌شود، در مصرف انرژی و مدیریت میزان استحلاک قطعات نیز بسیار موثر است.

نظارت از راه دور

پله‌برقی‌ها و راه‌روهای اتوماتیک زیمنس قابلیت کنترل از راه دور دارند. با وجود این سیستم بسیاری از ایرادات و مشکلات فنی به‌صورت آنلاین و از مرکز مدیریت و پشتیبانی شرکت قابل انجام و رفع اشکال است.
این سیستم هوشمند زیمنس، قابلیت این را دارد که مشکلاتی که در آینده نزدیک قرار است برای پله‌برقی‌های شما به‌وجود بیاید را پیش‌بینی و به‌صورت آنلاین اطلاع‌رسانی می‌کند.

راه‌حل‌های ما برای ایجاد ارزش‌افزوده در مجتمع تجاری شما….

ما با آنالیز پلان مجتمع تجاری شما و هماهنگی میان عملکرد آسانسورها و پله‌برقی‌های مجتمع تجاری، با طراحی بهترین سیستم ترافیک و جابجایی افراد، تلاش میکنیم تا بیشترین ارزش افزوده را برای واحدهای تجری شما ایجاد کنیم.
سیستم مدیریت هوشمند کنترل تردد محصولات زیمنس این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا درزمان بهره‌برداری، با توجه به برنامه‌های خاص مجتمع تجاری، ترافیک و حرکت افراد را بصورت هدفمند مدیریت کنید.

فهرست