وقتی جابجایی هویت محرمانه پیدا می‌کند

زیمنس اهمیت مسائل امنیتی را به‌درستی درک می‌کند. این سیستم آسانسور برای سازمان‌ها و ساختمان‌هایی است که حرکت بدون وقفه و کنترل شده اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند. در سیستم هوشمند آسانسور و پله‌برقی زیمنس امکان این وجود دارد که حتی بدون دخالت نیروی انسانی از طریق مدیریت و مانیتورینگ ترددها را کنترل کنید.

سیستم هوشمند مدیریت تردد در شرایط ویژه اورژانسی

کابین این سری از آسانسورهای زیمنس دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربه و یا انفجارهای احتمالی است. این سری از آسانسورهای زیمنس به‌صورت هوشمند قابلیت تشخیص زلزله و یا تکان‌های غیر نرمال ساختمان را دارد و در چنین شرایطی به‌صورت خودکار سیستم مدیریت هوشمند شرایط ویژه وارد مدار شده و دستوراتی که برای این شرایط تعریف شده‌ است را به‌صورت اتوماتیک برای حفظ امنیت مسافران اجرا می‌کند.

صدور کارت امنیتی برای افراد خاص

زیمنس به تمام ریزه‌ کاری‌های امنیتی توجه می‌کند. این سیستم می‌تواند برای افراد خاص، آسانسور خاص و یا حتی طبقه خاصی تعریف شود. در این شرایط افرادی که دارای کارت امنیتی هستند با نگه‌داشتن کارت بر روی صفحه‌کلید آسانسور، آسانسور به طبقه فراخوانده شده حرکت‌ می‌کند و بدون توقف صاحب کارت را به طبقه مورد نظر می‌رساند.

فناوری پردازش دوهسته ای SIEMENS پیشرو در بالاترین سطح نظامی دنیا

فناوری کنترل دیجیتال زیمنس از سری پیشرفته‌ترین سیستم پردازش کامپیوتری‌ است که هم‌ اکنون در سطح نظامی نیز جایگاه پیشرویی را در اختیار دارد. این سیستم بدون نفوذ و حتی کوچکترین خطایی تمامی ورودی و خروجی‌ها را کنترل می‌کند و گزارش می‌دهد.

فهرست