همه‌چیز برای ارایه سرویس درجه یک و لوکس مطابق با بالاترین استانداردهای هتل 5ستاره مهیا است…

جابجایی 5 ستاره

انواع مدل‌های آسانسورهای زیمنس با آپشن‌ها و ویژگی‌های مختلف آن قابلیت استفاده در هتل‌ها را دارد. شما برای انتخاب آسانسور هتلی انتخاب گسترده‌ای دارید. سیستم Blue Light  آسانسورهای زیمنس، میزان مدیریت تردد آسانسورهای هتل را به بالاترین حد خود می‌رساند. تا جایی که میهمانان شما بدون درنگ وارد آسانسور ایمن و نرم هتل می‌شوند و به سوییت خود می‌روند.

مدیریت ترددهای خاص

بسیاری از هتل‌های درجه یک در طول سال از میهمان‌های خاصی پذیرایی می‌کنند. بخصوص در شهرهای بزرگ هتل‌های برتر، وظیفه پذیرایی از میهمانان اجلاس بین‌المللی و یا سران کشورها را بر عهده دارند. زیمنس برای به حداقل رساندن ریسک در پذیرایی از این‌دسته از میهمانان و بالابردن میزان امنیت سفر آنها از سیستم مانیتورینگ هوشمند و کنترل تردد در طبقات خاص و تعریف مسیر مشخص بدون محدودیت به‌صورت آنلاین را برای مدیریت هتل فراهم کرده کرده‌است که تیم امنیتی هتل بهترین برنامه‌ریزی را در کنترل تردد داشته باشد.

طراحی کابین لوکس

طراحی کابین آسانسورهای زیمنس برای انواع سبک‌های معماری تنوع خوب و کاملی را به وجود آورده است، تاجایی که انواع سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. کابین‌های لوکس و پانورامای ما با سبک مدرن و کلاسیک برای سری آسانسورهای هتلی بسیار مناسب هستند.

زیمنس به تمام ریزه‌کاری‌های امنیتی توجه می‌کند.

آسانسورهای زیمنس به شما این امکان را می‌دهد که برای میهمانان ویژه خود کارت امنیتی مخصوص صادر کنید. در این شرایط میهمان شما با نگه‌داشتن کارت خود بر روی صفحه کلید، آسانسور خود را بدون وقفه فرا می‌خواند و بدون توقف در به مقصد می‌رسد.

best online writing service

فهرست