مزایای برتر در فناوری؛

عامل پیشتازی در صنعت جابه‌جایی‌های افقی و عمودی در ساختمان‌ها

زیمنس همواره در تلاش ‌است تا با تولید برترین تکنولوژی‌ها، محصولات پله‌برقی و پیاده‌رو های خود را بهینه‌تر، با فن‌آوری هوشمندتر، پایدارتر و با بهره‌ وری بیشتر در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
مزایا و ویژگی‌های برتر محصولات زیمنس باعث شده است تا مشتریان با اطمینان خاطر به خواسته‌های خود دست ‌پیدا کنند. شرکت زیمنس همواره در دنیا بعنوان پدر «Vector Technology» شناخته شده است.
ما می‌دانیم که مردم از پله‌برقی و پیاده‌روها در مکان‌های مختلف انتظارات متفاوتی دارند. بر همین اساس، این سری از محصولات ما با داشتن آپشن‌های مختلف انعطاف‌ پذیری بالایی در عملکرد در فضاهای مختلف را دارد.

حرکت انعطاف‌پذیر و هماهنگ برای مجتمع‌های تجاری

زیمنس فقط به یک موضوع در مجتمع‌های تجاری فکر می‌کند، مدیریت جابجایی افراد به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت برای ایجاد یک حس خوب و رضایتمندی بالا برای کسانی که در مجتمع تجاری شما در حال تردد هستند…
در مدیریت جابجایی مسافر و کنترل تردد در پله‌ها نکات ریزی وجود دارد که شاید شما هیچگاه متوجه آن نشوید. پرداختن به موارد ریز و پر اهمیت مدیریت ترافیک در مجتمع تجاری یکی از ویژگی‌های سیستم‌های زیمنس است.
سیستم‌ پله‌برقی هوشمند زیمنس با مدیریت میزان تردد، در ساعات مختلف روز با توجه به حجم ترافیک، سرعت خود را تنظیم می‌کند. این ویژگی علاوه بر اینکه باعث سرویس‌ دهی بهتر به مراجعین مجتمع تجاری می‌شود، در مصرف انرژی و مدیریت میزان استحلاک قطعات نیز بسیار موثر است.

آنچه ما به شما هدیه می‌دهیم؛ جابجایی با سرعت به ‌همراه آرامش است …..

سرعت‌ بخشیدن به جابجایی در مکان‌های پرتردد

در مکان‌های عمومی با ترافیک انسانی بالا مانند مترو، فرودگاه و یا ایستگاه‌های قطار، عموما افراد بسیار عجله دارند و می‌خواهند به ‌سرعت و با بالاترین کیفیت به نقاط مورد نظر خود برسند. از آنجا که معمولا افراد در این مکان ها عجله و یا ترس از دیر رسیدن دارند، عموما صف‌های طولانی و کندی حرکت، آنها را کلافه می‌کند. زیمنس به آرامش مردم در طول سفر با امنیت بالا اندیشیده ‌است.

از نظر زیمنس در این مکان‌ها، آسودگی به معنی وجود آسانسورهای روان و پله‌برقی و پیاده‌روهای اتوماتیک با سرعت مناسب در نقاط درست است….

نرمی حرکت بدون صدا

زیمنس تلاش کرده ‌است تا با استفاده از برترین تکنولو‌ژی‌ها صدای پله‌برقی و پیاده‌روهای خود را نزدیک به صفر برساند. همچنین سیستم‌های زیمنس هنگام شروع به حرکت در نهایت نرمی و ریتمیک و بدون حرکت ناگهانی است به‌گونه‌ای که هنگام شروع حرکت هیچگونه استرسی در مسافران ایجاد نخواهد کرد.

حرکت بدون توقف

کارگران در حال کار نیستند!

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مجتمع‌های تجاری و مکان‌های پر تردد، از سرویس خارج شدن پله‌برقی و پیاده‌رو ها برای سرویس دوره‌ای و یا تعمیرات است. زیمنس این مشکل را به‌طور کامل حل کرده است. در مرحله اول، بهتر است بدانید پله‌برقی و پیاده‌روهای زیمنس از کیفیت بسیار بالا برخوردار است و این مساله به خودی خود باعث می‌شود تا بدون مشکل و بی‌وقفه کار کنند.
سیستم هوشمند و رباتیک سرویس و رونق ‌کاری موجود در پله‌برقی و پیاده‌روهای زیمنس باعث می‌شود تا سیستم‌های شما از سرویس خارج نشوند.
سیستم روباتیک زیمنس به‌صورت هوشمند میزان ترافیک را شناسایی می‌کند و در زمان‌های کم تردد به‌صورت اتوماتیک عملیات سرویس‌کاری را انجام می‌دهد.

زیمنس هرگز شما را غافلگیر نمی‌کند

سیستم هوشمند وآنلاین کنترل از راه دور زیمنس توانایی شناسایی زود هنگام ایرادات فنی و نرم‌ افزاری پله ‌برقی‌ها و پیاده‌روها را دارد و چندین روز پیش از ایجاد ایرادات فنی بصورت آنلاین هشدارهای خود را به مسولین فنی و نگهداری اعلام می‌کند تا پیش از خراب شدن سیستم‌ها، برنامه‌ریزی برای تعمیر و یا تعویض قطعات صورت پذیرد.
عملکرد این سیستم مدیریت ساختمان شما را با هر نوع کاربری به حداکثر می‌رساند و بدیهی است تاثیرات بسیار مثبتی در عملکرد مجتمع‌های تجاری و یا ساختمان‌های با کاربری دیگر و تردد بالا خواهد داشت

فهرست