مشاوره فنی

شرکت پاناسان با هدف ارتقای سطح کیفیت و امنیت برای داشتن ساختمانهای پایدار و ایجاد رفاه و آرامش برای ساکنان این ساختمانها تاسیس شد.

همزمان با بالارفتن تقاضا برای ساخت ساختمان‌های مرتفع، مجتمع‌های تجاری بزرگ، مگا پروژه‌ها و توسعه سیستم حمل و نقل شهری، توجه به کیفیت و تکنولوژی آسانسور و پله‌برقی اهمیت بیشتری پیدا کرد.

اگرچه در این بخش از بازار ساخت و ساز، موضوع سرعت و کیفیت عملکرد بسیار با اهمیت است؛ اما مساله سلامت، امنیت و آرامش مسافران دغدغه‌ای بسیار جدی‌تر برای سازندگان، خریداران و بهره‌برداران این دسته از ساختمانها به‌شمار می‌رود.

یکی دیگر از مشکلاتی که در این بخش از بازار وجود داشت، بالابودن هزینه نگهداری آسانسورهای با کیفیت متوسط و پایین برای این دسته از ساختمانها و ایجاد دردسرهای بسیار برای بهره‌برداران بود.

هیئت مدیره و موسسین شرکت پاناسان با مجموع بیش از نیم‌قرن تجربه فعالیت ملی و بین‌المللی دربخش‌های مختلف صنعت ساختمان، این دغدغه را درکشور شناسایی کرده و با هدف ارتقای کارایی و تقویت کیفیت  این بخش از بازار ساخت‌ و ساز اقدام به مطالعه و بررسی درباره برندهای مطرح و درجه یک تولید آسانسور و پله‌برقی در دنیا کردند. در نهایت پس از انجام مذاکرات طولانی و متعدد با شرکت معتبر زیمنس، شرکت پاناسان موفق به دریافت نمایندگی انحصاری محصولات آسانسور و پله‌برقی با برند زیمنس برای بازار ایران و منطقه شد.

شرکت پاناسان درحال حاضر تمامی انواع آسانسورهای نفربر، آسانسورهای اداری، آسانسورهای تجاری، آسانسورهای بیمارستانی، آسانسورهای باربر و خودروبر، آسانسورهایی با کاربرد در فضاهای بسیار پرتردد، آسانسورهای اختصاصی برای ساختمانهای امنیتی، ویلا لیفت و آسانسورهای پاناروما و پله‌‍برقی و پیاده‌روها و دیگر محصولات بالابر را تامین و به بازار ارایه می‌دهد.

فهرست