درباره ما

شرکت پاناسان با هدف ارتقای سطح کیفیت و امنیت برای داشتن ساختمانهای پایدار و ایجاد رفاه و آرامش برای ساکنان این ساختمان‌ها تاسیس شد. همزمان با بالارفتن تقاضا برای ساخت ساختمان‌های مرتفع، مجتمع‌های تجاری بزرگ، مگا پروژه‌ها و توسعه سیستم حمل و نقل شهری، توجه به کیفیت و تکنولوژی آسانسور و پله‌برقی اهمیت بیشتری پیدا کرد. اگرچه در این بخش از بازار ساخت و ساز، موضوع سرعت و کیفیت عملکرد بسیار با اهمیت است؛ اما مساله سلامت، امنیت و آرامش مسافران دغدغه‌ای بسیار جدی‌تر برای سازندگان، خریداران و بهره‌برداران این دسته از ساختمان‌ها به‌شمار می‌رود.

یکی دیگر از مشکلاتی که در این بخش از بازار وجود داشت، بالابودن هزینه نگهداری آسانسورهای با کیفیت متوسط و پایین برای این دسته از ساختمان‌ها و ایجاد دردسرهای بسیار برای بهره‌برداران بود. هیئت مدیره و موسسین شرکت پاناسان با مجموع بیش از نیم‌قرن تجربه فعالیت ملی و بین‌المللی در بخش‌های مختلف صنعت ساختمان، این دغدغه را در کشور شناسایی کرده و با هدف ارتقای کارایی و تقویت کیفیت این بخش از بازار ساخت‌ و ساز اقدام به مطالعه و بررسی درباره برندهای مطرح و درجه یک تولید آسانسور و پله‌برقی در دنیا کردند. در نهایت پس از انجام مذاکرات طولانی و متعدد با شرکت معتبر زیمنس، شرکت پاناسان موفق به دریافت نمایندگی انحصاری محصولات آسانسور و پله‌برقی با برند زیمنس برای بازار ایران و منطقه شد.

شرکت پاناسان درحال حاضر تمامی انواع آسانسورهای نفربر، آسانسورهای اداری، آسانسورهای تجاری، آسانسورهای بیمارستانی، آسانسورهای باربر و خودروبر، آسانسورهایی با کاربرد در فضاهای بسیار پرتردد، آسانسورهای اختصاصی برای ساختمان‌های امنیتی، ویلا لیفت و آسانسورهای پانوراما و پله‌‍برقی و پیاده‌روها و دیگر محصولات بالابر را تامین و به بازار ارایه می‌دهد.

شرکت پاناسان همزمان با واردات انواع آسانسورهای مسافربر و پانوراما با تنوع بالا و پله‌برقی و پیاده‌رو اتوماتیک با امنیت بالا برای ساختمان‌هایی با کاربری‌های متفاوت با بهترین کیفیت و به‌روزترین تکنولوژی‌های زیمنس که در دنیا شناخته‌شده است، تمامی خدمات‌ مهندسی، نصب، تعمیر و نگهداری را به عنوان بخش مهمی از فعالیت‌های شرکت، به مشتریان خود ارایه می‌دهد.

مدیران شرکت پاناسان با هدف ارتقای سطح تکنولوژی در داخل کشور و اشتغال‌زایی برای جوانان این مرز و بوم طی مذاکرات متعدد موفق به عقد قرارداد با شرکت زیمنس برای تاسیس کارخانه، انتقال تکنولوژی و تولید این محصولات در داخل کشور با هدف تامین انواع مختلف آسانسور، پله‌برقی و پیاده‌رو اتوماتیک با بهترین کیفیت جهانی در ایران و همچنین توسعه صادرات به کشورهای منطقه شده است.

email

تماس با شرکت پاناسان :

email

تماس مستقیم با مدیر عامل :

فهرست