برنامه کلی خدمات مشتریان

در سامانه مدیریت زیمنس بهترین و مناسب‌ترین آسانسور برای کاربری شما پیشنهاد می‌شود تا بهره‌وری، عملکرد و ویژگی‎های متناسب با محیط مورد نظر شما در آن پیشبینی شده باشد. همچنین با هدف بالابردن سطح رضایت

کاربران، پشتیبانی ثابت و ویژه برای هر مشترک در نظر گرفته می‌شود. ما از تمام ظرفیت‌های موجود برای پشتیبانی هرچه بهتر از مشترکان آسانسورهای زیمنس و حل مشکلات آنان بهره خواهیم گرفت.

اهداف تیم خدمات سرویس و نگهداری:

 • گروه حرفه‌ای:

کاهش قیمت خرید مشتریان و ارتقای سطح کیفی ساختمانها

 • بهبود کیفیت:

کاهش هزینه خدمات برای مشتریان پس از را ه‌اندازی آسانسورها

 • خدمات مؤثر:

سرویس‌دهی به‌موقع و کارآمد به مشتریان متضمن تعهد کاری و پاسخگویی به آنان است که از مهمترین

استانداردهای حرفه‌ای مدیریتی است.

 • نگهداری و تعمیر حرفه‌ای:

کیفیت خدمات از سوی متخصصان کمپانی تضمین می‌شود و تمام قطعات جانبی به صورت ویژه و اورجینال از

کارخانه اصلی با تخفیف به مشتریان عرضه می‌شود.

امنیت عالی،4 ویژگی محوری برای دستیابی به بالاترین سطح امنیت مسافران و بار در آسانسورهای زیمنس

 1. تیم سرویس و نگهداری زیمنس در هر ماه یک جلسه سرویس و تعمیرات برای آسانسور ها در نظر می‌گیرد تا تمام خطرات پنهان در این فرایند پیدا و شیوه کارایی و عملکرد آسانسورو پله‌برقی‌ها تضمین شود.
 2. متخصصان زیمنس در تمام ساعات روز آماده پاسخگویی به مشترکان هستند.
 3. مسئولیت ضمانت کیفیت آسانسورها از سوی PICCانجام میگیرد.
 4. خدمات تعمیرات آسانسوری در پایگاه‌های نزدیک به مناطق و از سوی متخصصان مجموعه در تمام طول سال قابل دسترسی و کنترل است.

کیفیت نمایان، تلا شهای پنهان

 1. ضمانت اجرایی سامانه بهینه و کاربردی حمل ونقل در ساختمان در سایه سیستم‌های منعطف و ترکیب ویژه آسانسورهای زیمنس در هر مجموعه ساختمانی صورت می‌پذیرد. مهندسان زیمنس برای ایجاد تعادل میان قیمت و کارایی فو ق‌العاده این آسانسورها تلاشی بی‌وقفه در جهت خلق محصولی با ظاهر مطلوب، کاربر، بهره‌وری بالا و متناسب با حجم کاربری در هر محیط عمومی و ساختمانی انجام میدهند. در زیمنس به تمام جزئیات و نکات اجرایی از سیستم حمل ونقل تا دکمه‎های داخل کابین توجه می‌شود.
 2. زیمنس همچنین به نکات معماری و نحوه جاگذاری بخش‌ها در ساختمان متناسب با شیوه ارز ش‌گذاری آنان نیز به طور کامل اشراف دارد. مشاوران مهندسی شهری زیمنس نقشی مهم در روند ساخت آسانسورها متناسب با نحوه جاگذاری آ نها در سازه ومحل و شیوه قرار گرفتن درهای ورودی و موتور اصلی آ نها ایفا می‌کنند. بنابراین جریان ساخت وساز با حداقل وقفه یا تغییر در نقشه نهایی انجام خواهد شد.
 3. مشاوران ارزیابی املاک در زیمنس در کنار مهندسان، با مطالعه بودجه و روش پرداخت مشتری به تحلیلی مناسب از نوع همکاری و محصول نهایی دست پیدا می‌کنند. در نتیجه این همفکری بهترین آسانسور با توجه با ظرفیت‌های موجود برای مشترک تولید وعرضه می‌شود.
فهرست