نصب

  1. شما در تمام جریان نصب آسانسورهای زیمنس چیزی جز توانمندی و مهارت درمهندسان و کارمندان فنی نخواهید دید. این عوامل حرفه‌ای به پشتوانه گواهینامه سامانه مدیریت کیفیت ISO 9001 تمام جزئیات و موارد کلیدی را به‌منظور دستیابی به بالاترین سطح اجرا و پیاده‌سازی محصولات محاسبه می‌کنند.
  2. معمولاً با راه‌اندازی اولیه آسانسور، کارفرماها شروع به تحویل واحدهای پروژه می‌کنند. درجه کنترل فشرده بر همه جزئیات و فرآیند نصب، تأثیر مستقیمی بر منافع سرمایه‌گذاران، مدیران املاک و مالکان دارد. زیمنس با کنترل دقیق چرخه تولید و درک دقیق از انواع محیط کارگاهی و نصب، آسانسورها را در مناسب ترین زمان در سایت نصب می‌کند. سالها تمرین ثابت کرده است که زیمنس همواره علی رغم سخت‌گیری در زمان تحویل واحدهای ساختمانها، درنهایت صاحبان خانه از این توجه خوشحال و راضی هستند.
  3. مسوولان نظارت برعملیات نصب آسانسورهای زیمنس که همگی زیر نظر متخصصان ارشد شرکت مادر آموزش دیده‌اند و قریب به 2 دهه تجربه در زمینه نصب و اجرا در محیط‌های متنوع ساختمانی دارند، تمام جوانب کار را با توجه به زمان و شرایط موجود محاسبه و منظور می‌کنند.
  4. سا لها تلاش و فعالیت موفق در سطوح مختلف ازسوی این گروه ویژه نشان از توجه مدیریت زیمنس به سازوکار اجرایی و کیفیت تحویل محصولات آسانسوری متناسب با شاخص‌ها و ویژگی‌های هر پروژه دارد.
فهرست